Wyrażam zgodę na złożenie w moim imieniu petycji zamieszczonej na stronie internetowej www.kabaty.internetowe.pl oraz na przetwarzanie moich danych osobowych w celu złożenia tej petycji, informowania o wszelkich działaniach z nią związanych i jej wynikach. Wyrażam zgodę na publikację moich danych osobowych (w zakresie imienia i nazwiska) w celu podania do publicznej wiadomości informacji o liczbie i wykazie osób, które podpisały petycję.


Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu podpisania petycji i skutecznego jej złożenia.


Administratorem zebranych danych osobowych jest stowarzyszenie PROJEKT URSYNÓW (KRS 0000597204) z siedzibą w Warszawie. Składający petycję ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także kontroli przetwarzania danych zawartych w zbiorze, zgodnie z art. 32 ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r. poz. 922 ze zm.).


Chcę otrzymywać e-mailem lub pocztą tradycyjną informacje na temat przebiegu zbierania podpisów, sposobie załatwienia sprawy przez odpowiednie organy władzy publicznej, innych sprawach ważnych dla społeczności Ursynowa i Warszawy, a także o innych działaniach planowanych lub prowadzonych przez autora petycji – stowarzyszenie PROJEKT URSYNÓW.

 

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.